Seslendirme Başvurusu

 Santral Anons / Seslendirme Başvurusu

Bize Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz. (7/24 Seslendirme Başvurusu!)
Telefon Numaramız : 0 (216) 344 7 753
E-posta Adresimiz : info@santralanons.org


Başvuru Formu

Santral Anons

Santral Anons küçük veya büyük şirketler için vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Müşterileri ile olan iletişimlerinde Santral anons kullanan firmalar, zaman ve işgücünden yoğun tasarruf sağlayarak pek çok yönden kâra geçmektedirler.

Santral Anons Örnekleri

1. " Şirketinizin İsmi " hoşgeldiniz. For English press nine. Dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız. Bilmiyorsanız, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

2. İyi günler Şirketinizin İsmi", Aradığınız kişinin dahili numarasını biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız, Satış Öncesi Bilgi Almak için 1'e Muhasebe İçin 2'ye İnsan Kaynakları için 3'e Basınız. Tekrar Operatöre bağlanmak için lütfen 0′ı tuşlayınız.

Santral Anons Fiyatları

Santral Anons Seslendirme Şirketimiz, en uygun santral Anons fiyatları ile sunduğu Seslendirme hizmetleri ile kurulduğu günden bu yana yüzlerce şirketin genişlemesinde ve çalışmalarını daha rahat gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır. Santral anons firmamız Seslendirme fiyatları sektörde bulunabilecek minimum değerlere sahip olduğundan müşterilerinden tam not almaktadır.Türkiye'nin profesyonel seslendirme ajansı. Seslendirme Başvurusu Sayfasındasınız!